Öveçler Halı Yıkama

Öveçler Halı Yıkama

Öveçler halı yıkama, müşterilerine kaliteli ve hijyenik bir hizmet sunmakla birlikte oldukça ekonomik bir hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Halı yıkama sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Öveçler halı yıkama uzun yıllardır bu sektörde çalışan bir firmadır. Halı yıkamak isteyenlerin tercih ettikleri ilk firmalardan biri olarak, her geçen gün büyüyen bir filoya sahiptir. Öyle ki müşteri potansiyeli de her geçen gün artış göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti temel amacı olan firmamız, bu doğrultuda elinden gelen çabayı göstermekte, müşterilerini memnun edecek kalitede bir hizmet sunmaya gayret etmektedir. Halı yıkama sektörünün öncü firmalarından biri olan firmamız, sırrını müşteri memnuniyetinde barındırmaktadır. Bu doğrultuda hizmet kalitesinden asla taviz vermemektedir. Kaliteli ve temiz bir halı yıkama için seçebileceğiniz Öveçler halı yıkama, sizlere memnun kalabileceğiniz bir hizmet sunmaya gayret etmektedir.

Öveçler halı yıkama firması olarak, kaliteli bir hizmet sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Öyle ki firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz, işlerini büyük bir titizlikle yapmakta, halılarınızı sahiplenerek hassas bir iş çıkarmaya çalışmaktadır. Bundan dolayı firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Halı Yıkamada Son Teknoloji

Firmamız, halı yıkama sektöründe yaşanan gelişmeleri takip ederek kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Öyle ki firmamız bünyesinde bulunan gerek kurutma makinaları gerek halı yıkama makinaları son teknolojidir. Bundan dolayı halılarınız güvenilir ellerdedir.

Bununla birlikte halılarınız yıkanırken kaliteli ve halılarınızın rengini soldurmayacak, anti bakteriyel deterjanlar kullanılmaya da özen gösterilmektedir. Böylece halılarınızın temiz çıkması için gerekli ortam sağlanmış olur.

Halılarınızda çıkmayan çay, kahve veya meyve lekeleri, uzun süredir bulunan silinmemiş lekeler, yumurta veya yağ gibi çıkması güç lekeler bulunabilir. Bu lekeleri dert etmenize gerek yoktur. Firmamızın işi bilhassa çıkmayan lekeleri çıkarmaya çalışmak ve halılarınızı size temiz ve ilk günkü gibi teslim etmektir. Bu doğrultuda malzeme ve hizmet kalitesinden hiçbir taviz verilmemektedir.

Ekonomik Halı Yıkama

Halılarınızı temiz yıkayacağından emin olduğunuz bir firmaya teslim etmek istiyorsanız, Öveçler halı yıkama tercih edebileceğiniz firmaların başında gelmektedir. Halı yıkamada adeta bir marka haline gelen Öveçler halı yıkama firmamız, sizlere beklediğiniz hizmet kalitesini sunmak için özel bir çaba göstermektedir.

Her şeyden önce diğer halı yıkama firmalarına göre çok daha uygun fiyatlı bir hizmet sunan firmamız, siz müşterilerinin memnuniyeti sağlamak için çaba göstermektedir. Bu doğrultuda hizmet kalitesinden taviz göstermemekle birlikte fiyattan taviz göstererek sizleri memnun etmeye çalışmaktadır. Firmamızı halılarınızı yıkatmak için 7/24 arayabilirsiniz.

Halılarınızı yıkatmak için her mevsim rahatlıkla arayabileceğiniz firmamız, özel yıkama ve kurutma alanları sayesinde halılarınıza gereken ortamı sağlamaktadır. Aynı zamanda sizlere halılarınız teslim edilmeden önce kalite kontrol yapılarak, tüm lekelerin çıktığından ve halılarınızın kurutulmuş olduğundan da emin olunur. Öyle ki bazen yıkamaya verdiğiniz halılar tam olarak kurumadan size teslim edildiğinde nem kokusu gelebilir. Firmamız, bu tip sorunlarla karşılaşmamanız için kalite kontrolü yapmakta ve halılarınızın sizlere teslim edilmesi gerektiğinden emin olmaktadır.

Hijyenik Hizmet Garantisi

Derinlemesine yıkanmış halılarınız size ulaştığında temiz ve parlak görünümünü hemen fark edersiniz. Halılarınızın derinine inmiş olan tüm toz ve kirler, halı yüzeyine çıkartılarak halılarınız kir ve tozdan arındırılır. Böylece derinlemesine bir halı yıkama hizmeti almış olursunuz.

Evinizin en değerli eşyaları arasında olan halılarınızı güvenilir ellere teslim etmek aynı zamanda kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız, uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunan firmamızı arayabilirsiniz.
Öveçler Halı Yıkama Facebook SayfasıÖveçler Halı Yıkama Twitter SayfasıÖveçler Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK