Halı Yıkama Öveçler

Öveçler Halı Yıkama
Halı yıkama denilince akla ilk gelen firmalardan olan Öveçler halı yıkama, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle geniş müşteri portföyüne sahiptir.
Halı yıkama konusunda Ankara genelinde çok sayıda firma hizmet vermektedir. Ancak bunlar arasında halı yıkama Öveçler firmamız hizmet içeriğiyle her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır. İnsanların beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet içeriğini belirleyen firmamız bu sayede herkese ihtiyacı olan kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Öveçler halı yıkama hizmeti sunan firmamız sahip olduğu teknolojik ekipmanlar, birinci sınıf halı yıkama ürünleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile olabilecek en hızlı, güvenilir ve profesyonel halı yıkama hizmetini sunuyoruz.  Firmamız halılarınızı tam saatinde evden alınarak tüm yıkama ve kurulama işlemlerinin profesyonel bir şekilde yerine getirerek tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde önceden belirttiğimiz zaman aralığında teslimatını sağlıyoruz.
Tüm Halı Türleri İçin İdeal Yıkama Ürünleri
Öveçler halı yıkama şirketi olarak firmamız her halı tipi için en ideal ve en kaliteli halı şampuanları ve halı yıkama makineleri ile hizmet sağlıyoruz. Kullandığımız tüm halı yıkama şampuanlarını anti bakteriyel özelliğe sahip alerjik yan etkileri olmayan ürünlerdir. Sunduğumuz bu hizmet ile müşterilerimizin ve ailelerini de sağlığını göz önünde bulunduruyoruz. Özel halı kurutma alanlarımız sayesinde kurutma esnasında halıların toz, kir ve güneşin olumsuz etkileri altında kalmasının önüne geçiyoruz.
Halı Yıkama Fiyatları
Firmamız Öveçler halı yıkama fiyatları anlamında her zaman kalite, hijyen, hız ve profesyonelliği ön planda tutan hizmet anlayışımız ile birlikte bütçeleri sarsmayan uygun yıkama fiyatlarımız ile de müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz.
Halıları Daha Uzun Süre Kullanmak İçin
Halıların daha uzun süre kullanılması biçin bazı önerileri dikkate alabilirsiniz:
  • Lekelere doğru müdahale etmeniz önerilir. Sıvı ve çıkması zor lekelere kuru bir bez yardımıyla müdahale edilmeli, çamur lekeleri de önce kuruduktan sonra temizlenmelidir.
  • Halılarınızın senede en az 1 kere temizlenmesi gerekir. Eğer çok çabuk kirlenen halılar varsa da temizlik sayısı konusunda dikkat edilmesi gerekir. Halıların çok fazla yıkanması önerilmez.
  • Günlük kullanım sırasında leke olması potansiyel durumlarda, örneğin çocuk üzerinde yemek yiyorsa mutlaka örtü benzeri ürünlerle önlem alınmalıdır. Bu durum sizin kişisel işlerinizde de geçerlidir. Örneğin boya yaparken koruyucu önlemler alınmalıdır.
  • Halılarınızı evinizde temizliyorsanız çamaşır suyu gibi maddeler kullanmamanız ve halı türünüze göre bir deterjan seçmeniz önerilir.  Seçimlerde de olabildiğince doğal temizlik malzemeleri kullanmak gerekmektedir.
  • Hiç kullanılmayan halılarınıza belli aralıklarla tozunu süpürerek ve havalandırarak bakım yapabilirsiniz.
  • El yapımı halılarınızı olabildiğince az yıkamaya tabi tutmanız önerilir. Günlük- aylık bakım gibi detaylara önem verilmeli ve hassas davranılmalıdır.
Halı Yıkama Aşamaları
Öveçler halı yıkama firmamızdan hizmet istediğiniz taktirde önce telefonda ki müşteri temsilcimiz halılarınız hakkında bilgi alarak fiyat verir. Anlaşma sağlandığı taktirde belirlenen randevu saatinde taşıma ekibimiz evinize gelerek halılarınızı ölçerek etiketler ve taşıma aracına istifleyerek fabrikaya getirir. Halılarınıza ilk olarak toz alma işlemi uygulanır. Halılarınızın arka yüzünden çırpılarak halıların içine işlemiş toz toprağın çıkması sağlanır. Daha sonra ıslatılan halılarınız bir müddet ıslak olarak bekletilir. Böylece kirlerin yumuşaması sağlanır. Halılar son derece teknolojik makinalara yerleştirilerek iki tur yıkanmaları sağlanır. Yılama işlemi bittikten sonra kurutma işlemine geçilir. Geniş alana kurulmuş askılıklar üzerine ters olarak serilerek gölgede kurumaları sağlanır. Kuruyan halılarınız paketlenerek Öveçler halı yıkama firmamız tarafından siz müşterilerimize teslim edilmek üzere araçlara yüklenir. Teslimat esmasında müşterimizin memnuniyeti bizim için en önemli prensibimizdir. Müşterilerimizin referansı bizim için ücretten daha önemlidir.
 
 
 
 
 
 
Öveçler Halı Yıkama Facebook SayfasıÖveçler Halı Yıkama Twitter SayfasıÖveçler Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK